Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok, még nem...

Valaki : kérdése:

16 éves lány vagyok, még nem voltam diákmunkán nyáron, de most szeretnék. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Nincs adókártyám,de úgy hallottam, hogy ha megcsináltatom, kapok egy igazolólapot, amin az adószámom szerepel, és ez elég a nyári munkához. Így van?

És innen hogyan tovább?



2013. febr. 10. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell adókártya. Aztán bemész diákszövetkezethez, nem tudom többhöz lehet e menni egyszerre. Regisztrálsz, kitöltetnek veled csomó papírt és várod a hívást.
2013. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó,de adókártyám tuti nem lesz már nyárra,mert az egyik barátom egy éve csináltatott, és nem küldték azóta sem...Nem jó az igazoló lap?
2013. febr. 10. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
De jó lesz az is, szerintem nem kell arra olyan sokat várni, ismerősöd kérdezze meg nincs e valami gond a kártyájával. A lényeg az, hogy legyen bejegyzett adószámod, ha igazolni tudod az elég.
2013. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké,köszönöm szépen mindkettőtöknek :)

Még esetleg annyit meg tudnátok mondani, hogy mikor kell ezt? Mármint már most,februárba,vagy ráért?

2013. febr. 10. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!