Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek csajok az normális...

Szerintetek csajok az normális ha egy fiú aki az osztálytársam ki nem állhat bunkó stb stb és egyszer csak tök kedves és nagyon jó fej lesz ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
És nem tudom mit mondjak neki meg mostanában beszélget velem Emai-len is meg ilyesmi meg most már nem zavarja ha velem beszél kicsit fura nem?teljesen össze vagyok zavarodva!

2013. febr. 10. 16:12
 1/2 anonim válasza:
szerintem szerelmes beléd vagy mixddd általában akk szoktak megváltozni vagy mi O.o" vagy csak hülye csak nem forogxD
2013. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az attol van hogy nem jol mérte fel a személyt. mert legtöbb csaj minden pasit bunkonak tart ha nem ismeri.
2013. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!