Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghalt egy osztálytársam 2...

Meghalt egy osztálytársam 2 éve és a papám februárban, és képtelen vagyok feldolgozni h nincsenek, ennyi idő után sem ez normális?

Figyelt kérdés

és úgy érzem h 100%osan nem fogom életem végéig sem, hetente 2szer járok temetőbe

12 voltam mikor meghalt az osztálytársam, most 14


2008. szept. 24. 20:47
 1/3 anonim válasza:
100%

A szeretein elvesztése igen fájdalmas dolog.Saját tapasztalat.A legjobb barátom halt meg két éve. Üresnek éreztem magam meg nem találtam a helyem tulépni nem tudtam de talán ha barátaidra támaszkodnál vagy ha nincsenek akkor ne félj ismerkedj meg új emberekkel és ha könnyebb úgy beszéld ki magadból probáld meg legalább.Szerintem segiteni fog.

Egy és fél évbe telt mire találtam valakit / valakiket aki végighallgatott és megértett addig olyan voltam mint egy báb semmi értelme nem volt szinte semminek.Nem is tudod elhinni milyen csodát tehet ha találsz valakit aki melleted van akkoris mikor legszivesebben inkább elvesznél ebben a fájdalomba és akkor ő ott van és segit.

Tehát ne zárkozz be az nem tulságosan segit.Probáld meg teljes mértékbe sose feleded el őket de talán a fájdalmadad ezzel enyhitheted.

2008. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vannak barátaim, nagyon jó barátaim, akiknek mindent elmondok, de az a baj h ők nem negaon nyitottak ere a témára, és a szüleim sem:S
2008. okt. 3. 21:09
 3/3 anonim válasza:
Hu én se találtam jó ideig olyan embert aki végig halgatott volna.De hidd el futkározik olyan a világon aki szivesen végig hallgatna csak meg kell találni.
2008. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!