Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Herby-nek (Deli Péter) van...

Herby-nek (Deli Péter) van valami foglalkozása vagy csak úgy otthon van és csinálja a videóit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 21:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
második kérdés, létezik olyan ember, aki szerint viccesek a videói?
2013. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%
osztálytársaim meg vannak rajta halva, hogy herby így, herby úgy..
2013. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%
Ebből él, youtube partner! Havi két kilót leakaszt ebből!! Nem véletlenül telik neki annyi sörre......
2013. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
Otthon van, az a munkája, hogy videózik, a youtube fizet neki ezért. És igen, szerintem viccesek a videói, bár a mostaniak már elég ötlettelenek, de pl. tavaly nyáron iszonyat jó videókat csinált, néha órákon át azokat néztem.
2013. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
akkor tehát szerintetek nincs is munkája, se vmilyen szakmája?
2013. febr. 10. 23:21
 6/30 A kérdező kommentje:
(mármint ha a videózást nem tekintjük annak.)
2013. febr. 10. 23:22
 7/30 anonim válasza:
63%
NOKEDLIK!
2013. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Hentes95 válasza:
75%

Van elvégzett szakmája ha jól emlékszem bolti eladó és a videózás ugyan olyan munkának számít a villanyszerelő mivel a keresett pénzből ugyan úgy adózik..Addig nem tudom mi jogon szóljátok meg a másik embert ameddig fele annyit nem tettetek le az asztalra, én nézem a videóit van ami tetszik van ami meg nem..Ő nem azért kezdte el a videózást hogy ebből éljen meg hanem úgymond videó naplót csinált és ha már lehet ezzel pénzt keresni ki ne tenné meg? És ahogy elnéztem egy értelmes választ se kapott a kérdező eddig csak név nélkül jártatták a pofájukat az emberek.. ;)


Üdvözlettel: Hentess

2013. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Hentes95 válasza:
61%

Van elvégzett szakmája ha jól emlékszem bolti eladó és a videózás ugyan olyan munkának számít a villanyszerelő mivel a keresett pénzből ugyan úgy adózik..Addig nem tudom mi jogon szóljátok meg a másik embert ameddig fele annyit nem tettetek le az asztalra, én nézem a videóit van ami tetszik van ami meg nem..Ő nem azért kezdte el a videózást hogy ebből éljen meg hanem úgymond videó naplót csinált és ha már lehet ezzel pénzt keresni ki ne tenné meg? És ahogy elnéztem egy értelmes választ se kapott a kérdező eddig csak név nélkül jártatták a pofájukat az embrek.. ;)


Üdvözlettel: Hentess

2013. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
58%
1 kiló sertés lapockát kérnék szépen!
2013. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!