Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyanakodjak? A barátnőm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodjak? A barátnőm egy fárasztó nap után otthon amikor hirtelen hozzám szólt, Ferinek szólított. De én Péter vagyok. Jelenthet ez valamit? Vagy ne kombináljak fölöslegesen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Könnyen lehet, hogy semmilyen jelentősége nincs.

Én egyszer "le Laciztam" a férjemet, pedig ő meg pont Feri. Igazából annyit akartam mondani, hogy "De Feri, a Laciék nem is arra laknak.", erre úgy sikerült kezdeni, hogy "De Laci...". Ráadásul mindezt egy kisebb társoság előtt :D

Egy kolléga meg egyszer véletlenül azt mondta a feleségének, hogy Sziszi... Aki a kutyájuk volt :P

2011. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
76%

Anyám egyszer a tengerimalacot szólította az én nevemen. Akkor most állatnak nézett? :D

Ha van Feri nevű munkatársa, akkor annyira nem meglepő.

2011. nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetro ***** válasza:
76%
lehet csak tele volt a feje egy csomó dologgal.
2011. nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Freudi elszólás is bejöhet a képbe, ebből nem tudsz semmire se következtetni, inkább figyeld meg a viselkedését, és figyeld.
2011. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Te is szóólítsd más néven. Ha zokon veszi, akkor félrek*r.
2011. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
72%
Ha van Feri nevű közös barátotok akkor nem kell gyanakodni
2011. nov. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell feleslegesen kombinálni. Ha szex közben mondaná, akkor már neccesebb lenne :D
2011. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Én jobban odafigyelnék ezek után.
2011. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
barátom egy kómás alvás után felkelt és a volt bnője nevén szólított. na ezt pl tényleg zokon vehettem volna, de vmi olyat álmodott ahol ott volt a volt nője és mikor felébredt, hirtelen nem tudta, hol van, és azt hitte, még mindig az álom.
2011. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azok, akik szerint ez bármilyen gyanakvásra ad okot, enyhén paranoiások.

Ha megcsalna, akkor pont, hogy nagyon ügyelne rá, mikor mit mond.

2011. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!