Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az ami a legjobban ingerel?...

Mi az ami a legjobban ingerel? Lehet:kézmozdulat, valamilyen beszéd, esetleg emberi viselkedés, akár gazdasági probléma vagy politikai álláspont bármi ami miatt kiakadsz:

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki 100 éven keresztül körülírja a mondani valóját, ahelyett hogy megmondaná, hogy mi a F*sz van....
2013. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha szürcsölnek cuppognak a szájukkal evés közben, szívják a fogukat, alapvetően mindenki ezt csinálja így nagyon ritkán eszek másokkal, ha tudatlan emberek beszélnek politikai dolgokról
2013. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minden felesleges hang, ahogy az előző kommentelőnél. beleértve a kulcsrázást, fütyörészést, csámcsogást. azt sem szeretem, ha a beszélgetőpartnerem birizgálja a száját (vagy bármit a fején) beszélgetés közben. vagy ha valaki rosszul használ egy kifejezést, esetleg olyanról okoskodik amiről fingja sincs. némely embernél pedig a s, cs, sz, zs betűk kiejtése is idegesít.
2013. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kulcszörgetés az tényleg idegesítő, utálom amikor valaki a nadrágjában, vagy a szájában turkál, utána meg nem mos kezet. Az is idegesítő, amikor tartja nekem az visszalengő ajtót, nekem meg sietnem kell, de legtöbbször már leszarom, had tartsa csak. A legjobban viszont a fürdőkád szélén lévő, megkérdőjelezhető helyről származó szőrszálak irritálnak.
2013. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen büfizés, pukizás... Étteremben undirító szokása néhány embernek (annak ellenére, hogy mások még esznek) fogpiszkálóval kotorászni a szájában - bár a szabad kezükkel eltakarják, de attól én még rohadtul tudom, hogy mit művelnek a leplezés mögött.
2013. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!