Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is b. sztak át "...

Titeket is b. sztak át " (legjobb) barátnők" vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Nem akarom "eldobni" a 3 éves kapcsolatunkat,de folyton átver
2013. febr. 11. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel tud folyton átverni?
2013. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl. hatalmas szavakkal beszél ki egyes lányokat,aznap facebookon vele látom a közös képeit,hazudozik,"legjobbja" vagyok és még csak nem is szól hozzám,sz.rba kever...
2013. febr. 11. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van ebbe tapasztalatom, meg fiú is vagyok. Régen legjobb haverom mindig szarba kevert, ha meg voltak ott haverjai, akkor szintén szarba se voltam véve, bár suliváltás óta (4 éve) már alig beszélünk.

Szerintem beszéljetek erről, olyan mintha kihasználna. Értem, hogy nem akarod "eldobni", de ha így megy tovább az sem lesz jobb. Remélem segítettem valamiben. 18f

2013. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.A leirtak alapján velem is pont ez van.Beszéltem már vele róla erről,de valahogy mindig kitudja húzni magát valamilyen szöveggel,amire nem tudok mit mondani.Olyan meggyőzően magyarázza ki magát,hogy el is hiszem,addig ameddig megnem látom face-n a friss képeket a többi csajjal...És én mindig hűséges voltam hozzá,és nem hiszem hogy EZT érdemlem
2013. febr. 11. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Esküszöm, mintha a volt barátnőm jelenne meg a barátnődben. Én sem érdemeltem meg amit tett, ebben biztos vagyok. Mindig kihúzta magát bármi alól és én éreztem szarul magam utána, aztán szakításunk után egy nappal már "új" barátja volt.. na mindegy is, a lényeg, hogy ne hagyd, hogy kihúzza magát alóla. (amúgy még mindig előző vagyok)
2013. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szinte mindig az ilyeneket fogom ki, én is szerencsétlen vagyok "legjobb barátnők" terén.... :/ Valahogy mindig rájuk találok (vagy ők rám)...

Szerintem itt az már hülyeség, hogy te nem akarod "eldobni" a 3 éves kapcsolatot. Az ilyenek sz.rba sem veszik a másikat, ragaszkodhatsz te hozzá akár 10-20 éven keresztül is. Vagy hagyod őt a fenébe, vagy tovább kínoztatod magad vele.

2013. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!