Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ösztöndíjat nyertem egy...

Ösztöndíjat nyertem egy forgatókönyvírói tanfolyamra. Elfogadjam? Mik a meglátásaitok? Ilyen személyiséggel érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hgy véletlenül találtam meg ennek a filmes iskolának a pályázati felhívását, és gondoltam, brahiból összedobok egy pályázati anyagot.

Sikeres lett a pályázatom és felkínáltak egy ösztöndíjas helyet a forgatókönyvírói kurzusukon.


Most tanácstalan vagyok.

Az a helyzet, hogy eléggé zárkózott és gátlásos típus vagyok, sokszor gondot okoz, hogy szóban nyíltan beszéljek a gondolataimról, érzéseimről, meglátásaimról, és az a gyanúm, hogy az ilyen képtésekre inkább nyitott, pörgős, beszédes, nagydumás típusokat keresnek...


Szerintetek belevágjak? Mik a meglátásaitok?


2013. febr. 12. 12:24
 1/6 tetris ***** válasza:

Szia! Igenis vágj csak bele!!!!!!! Ha a szakemberek úgy ítélik meg, hogy tehetséges vagy, akkor ne bátortalanodj el, hidd el nekik nyugodtan, hogy az vagy.

A zárkózottság, meg a gátlásosság csak egy kifogás, hogy miért ne menjél.

Az élet tálcán kínál neked egy kiváló lehetőséget. Ne legyél már olyan mafla, hogy nem élsz vele! Hidd el, nem sok ilyen adódik az életben.

Arra is gondolhatnál, hogy a zárkózottságot könnyebb lesz leküzdeni, ha olyan emberekkel kerülsz egy közösségbe, akik hasonló érdeklődésűek, mint te. Talán csak a gátlásosság miatt nem vagy nagydumás, de a felszin alatt nagyon is az vagy.

Szóval, hajrá, tessék belevágni!!!!!!!!

2013. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Feltétlenül vágj bele! Hajrá!

Lehet, hogy Hollywood Rád vár!

2013. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, biztosan igazatok van.


Nyilvan csak picit be vagyok ijedve most a hirtelen jott lehetosegtol, nem tudom, hogy mi varna ott ram, nem tudom, hogy meg tudnek-e felelni... persze ez nem is fog kiderulni, ha nem vagok bele.:)


Csak valahogy ugy kepzelem az egeszet, hogy sok lelkes fiatal gyulik ossze az ilyen tipusu tanfolyamokon, tele kreativ energiaval, buzgalommal, otletekkel, gondolatokkal, amiket batran kimondanak, lazak, lenduletesek, nem ketelkednek magukban, az en habitusom meg teljesen mas, biztos vagyok benne, hogy kilognek a sorbol.

Erdekel a filmkeszites, mindig erdekelt, nagyszeru lenne, ha ezzel kapcsolatos szakmaban tudnek elhelyezkedni, de a zarkozottsagom es gatlasossagom miatt ugy erzem, hogy egy ilyen gyakorlati jellegu tanfolyamon nem biztos, hogy megtalalnam a helyem es tartok tole, hogy en lennek a fura kulonc, holott eszem agaban sincs annak lenni.


Na, mindegy. Van meg par napom meditalni a dontesen...:)


Koszonom a valaszokat!

2013. febr. 12. 18:14
 4/6 anonim válasza:
Azt gondolom, egy ilyen kurzuson inkább szakmai fogásokat fogsz tanulni, szakmai kérdéseket fogtok elemzni. Nem hiszem, hogy ott hejehujázni kell. Szerintem az írói vénával megáldott többiek sem lesznek nagyhangú svihákok. Keveseknek adataik meg egy ilyen lehetőség. S legalább utána jobban el tudod majd dönteni, érdemes lesz-e hosszútávon foglalkoznod az írással.
2013. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyébként melyikre nyertél ösztöndíjat?
2013. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Budapest Film Academy a neve.
2013. febr. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!