Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sos hogyan kell fejenállni,...

Sos hogyan kell fejenállni, kézenállni? Mit tegyek ha egyszerűen nem tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
Suliba se ment, itthon 2 órája próbálok fejenállni de nem megy.Ráadásul anyukám tesi tanár.Nem is az hogy kövér vagyok mert alig vagyok 50 kiló de nem bírom magam megtartani. Holnap meg osztályzás és egyszerűen nem megy. Van olyan aki a 100 kilójával meg tudja csinálni én meg nem :(
2013. febr. 12. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi én is csak cigánykerekezni tudok! Szarni rá!
2013. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D én még azt se. amúgy leszarnám én csak elég gáz hogy a 100 kilós csaj meg tudja csinálni én meg nem :S de mindegy anyukám is mondta hogy ilyen béna embert még nem látott életében szóval nem erőltetem akkor.
2013. febr. 12. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a súly számít, jól kell tudni egyensúlyozni. De ez legyen majd a legnagyobb problémád az életben. Ha ebben ügyetlen vagy, az senkit nem érdekel, csak ha atlétának készülsz éppen.
2013. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi sos? xD
2014. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!