Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és pénzt kéne...

14 éves vagyok és pénzt kéne keresnem. Kiváló vagyok angol nyelvből (kb. egy gimnáziumi tanár szintjén) korrepetálhatok diákokat? Többi lent

Figyelt kérdés

Középfokú nyelvvizsgát fogok letenni és általános vagy középiskolás diákokat szeretnék korrepetálni. lehetséges lenne? kb 45 perc 1000-1500 forint. Hajdú-Bihar megyében, Püspökladányban lakom.

A kérdést NEM hülyeségből tettem fel!


2013. febr. 12. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha olyan jó vagy, akkor miért nem felsőfokút teszel?
2013. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
korrepetálhatsz, ha lesz, aki elmegy hozzád. valahogy kéne reklámoznod magad
2013. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Még nincs meg a középfokúd, hiába vagy kiváló. Namost egy nálad idősebb gyerek biztos nem megy oda, a nálad fiatalabbak meg azért nem, mert az anyukájuk/apukájuk nem hiszem, hogy bizonytalan dolgokra fogják azt a pénzt költeni.
2013. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

első azért mert felsőfokúhoz kell hogy legyen egy középfokú.

Többieknek köszönöm, keresgélek embereket. Egyébként műszaki nyelvvizsgaanyogot tanulni rokonnak már segítettem. egyébként kiskoromban rengeteg angol szöveget hallottam és most anyanyelvszerűen beszélem

2013. febr. 12. 22:04
 5/6 anonim válasza:

Először inkább te menj oda, a tanítványokhoz. Így esetleg szülők is hallják, hogy mit magyarázol, illetve, még egyetemista korban is, ha korrepetál valaki, ő szokott házhoz járni, tudtommal legalábbis.

Szerintem van olyan, aki azt szereti, ha fiatalabbak, az ő korosztályához illők korrepetálják, de lehet tévedek :)

2013. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én 21 éves vagyok és felsőfokú nyelvvizsgával korrepetálok általános- és középiskolásokat. Ha nagyon jó az angoltudásod akkor menj felsőfokúzni. Nem kell ahhoz a közepet megcsinálnod! Korrepetálhatsz nyugodtan, de a legtöbb szülő soknak fogja találni az 1000-1500 Ft-ot 45 percért. Egy szakképzett magántanár kb. 2000-2500 Ft-ot kér 45 percért és hát a szülők akkor inkább már egy szakképzetthez viszik a gyereket. Hidd el ez saját tapasztalat. Érdeklődj néhány nyelviskolánál, hogy a csoportos oktatásnál mennyi a tandíj. Én is ezt tettem. Még egy tanács. Ha már korrepetálni szeretnél, akkor érdemesebb 60 vagy 90 perces foglalkozást tartani. 45 perc nem elég.
2013. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!