Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az erdekelne, hogy mekkor az...

Az erdekelne, hogy mekkor az eselyem amerikaban meghazasodni. Mennyire elfogadoak ott az emberek, mi a velemenyuk a kulfoldi emberekrol. Esetleg valakinek van valamilyen tapaszta errol?

Figyelt kérdés
Zoldkartya miatt erdekelne.

2013. febr. 13. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kerdest kiirni meg viccnek is rossz!


Zoldkartya miatt hazassagra lepni az "felony" (buncselekmeny) es buntetik. A kulfoldit azonnal kitoloncoljak, az amerikait pedig fel millio dolcsi buntetesre es 5 ev bortonre itelik!


Amugy a szerelem nem ismer korlatokat/orszaghatarokat, szoval nagyon sok amerikainak van kulfoldi felesege/ferje, de nem fogsz olyan embert talalni aki nyiltan beszelgetne veled olyasmirol, ami torvenybe utkozo. Mint ahogy arrol se fogsz kerdest kiirni, hogyan raboljuk ki a szomszed lakasat, vagy mergezzuk meg a kutyajat..... ugye?!

2013. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem felre ertettel! Nem ugy ertettem, hogy csak a zold kartya miatt hazasodnek meg. Csak az erdekelne, hogy ha mondjuk elmegyek csajozni es elkezdek meselni, hogy Magyarorszagrol jottem, szeretnek itt elni stb.. Mekkora az eselyem?? Elutasitoak vagy elegge kozvetlenek? Nem neznek le mert kulfoldi vagyok??? A szerelmet akarom megtalalni.
2013. febr. 14. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem neznek le mert kulfoldi vagy.

Egy ilyen atlag loszandzseleszi diszkoban kb fele az amerikai fele pedig kulfoldi, szoval eleg megszokott, hogy kulfoldi parja van az embernek. Nyugi, ha megtalalod a szerelmet, akkor a lanyt nem fogja erdekelni a szarmazasod :)

2013. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pfff hat kene a halalnak ilyen sopredek bevandorlo
2015. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!