Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól már rossz ember vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól már rossz ember vagyok ha nem szeretnék gyereket, és nem akarok megházasodni?

Figyelt kérdés

félreértés ne essék nincs bajom a gyerekekkel van egy keresztlányom is meg elvagyok velük szeretem őket de saját nem kéne. És házasodni sem szeretnék.

Szerintem lehet egy pár úgy is boldog ha nem házas.


Szóval rossz ember lennék?



2013. jan. 3. 17:16
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:

Ettől nem vagy rossz ember.

Csak nehezebb ilyen nőt találni.

2013. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Mondjuk nem tudom mi értelme az életnek gyerekek nélkül, nekem biztos lesz. De van akinek kevésbé fontos a család.
2013. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ASOT ***** válasza:

Hát azért gyerek nélkül is van értelme az életnek....

és igen ebben egyet értek:

"Szerintem lehet egy pár úgy is boldog ha nem házas. "

2013. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
kérdező nő vagy? Hány éves ? Mert ha még csak a 20as eveidbe jársz simán valtozhat . A véleményed . Amúgy még ezért Nem vagy rossz ember
2013. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

29/f vagyok.

nemrég ért véget egy kapcsolatom 3 év után , mert hogy nem akartam gyereket, de persze lehet h ez egyszer még változhat de lehet h nem fog.

És hát azt kaptam, hogy te érzéketlen vagy meg gyűlölöd a gyerekekt meg nem is szeretsz engem, meg egy rossz szívtelen ember vagy és ezzel viszlát volt.

2013. jan. 3. 17:22
 6/12 ASOT ***** válasza:

ezek szerint hirtelen rájött a párodra a gyerekroham :)

De hidd el h a baja csak az volt h nem akarsz gyereket.


A többi amit mondott az már csak úgy dühből mondta.

2013. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ettöl nem vagy rossz ember, csak a párodnak nem voltál megfelelö. Nálad (nem jobbat, de)megfelelöbbet keres.
2013. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én is utálom a gyerekeket, és rosszul leszek a gondolattól hogy lehet saját...ettől nem vagy rossz...nem kell mindenkinek szeretni őket és apának/anyának lenni :)
2013. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a pokolra kerülsz
2013. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
b@sszus akkor holnaptól a szent emberek közé fogok járni!
2013. jan. 3. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!