Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú és...

Szerintetek létezik fiú és lány között barátság? Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem létezik olyan. Közvélemény-kutatok... :)
2013. febr. 13. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se!
2013. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem van több fiú barátom is. Eszünkbe se jutna, hogy több legyen közöttünk. Talán kettő az, akikkel mindent megbeszélünk és olyanok, mintha testvérek lennénk.

22/L

2013. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én ebben nem nagyon hiszek. Nekem ha lennének fiú barátaim, biztosan eszembe jutnának dolgok még akaratlanul is, és ez akkor már nem barátság.
2013. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Létezik. 1 lány barátom van, én pasi létemre vele is bepróbálkoztam, mert annó nem volt senkije és mert szimpatikus. Közölte hogy más tetszik neki.. én ezt elfogadtam, és azóta sem próbálkoztam nála, úgymond húgomként tekintek rá azóta. Hébe-hóba találkozunk, de amúgy neten tartjuk a kapcsolatot rendzsresen.
2013. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el, hogy tudsz még rá hugodként tekinteni, ne haragudj! Bár ez az én véleményem.
2013. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudok rá húgomként tekinteni mert jó ember és korrekt velem azóta is. Vele meg lehetett beszélni a dolgot, és azóta is megbeszélünk mindent amiről tudjuk hogy a másiknak nem bántó. Ennek az egésznek már lassan 1 éve. azóta neki is van egy rendes barátja. Meg én is keresgélek a nők között. Nem kívánom, és tényleg családtagként tekintek rá. Kb úgy, mint a testvérem feleségére, pedig ő is mondhatni alig 4 évvel idősebb nálam.
2013. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ha belefér egy laza menet kuyta pózban, meg egy kis szo-patás akkor igen hiszem és kijelentem hogy létezik!
2013. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én sem hiszem, hogy húgodként tekintesz rá... vagyis lehet, hogy most azt hiszed, de először akkor is tetszett Neked, utána lettetek "csak barátok". Különben képzeld el azt a szitut, hogy mondjuk kiderülne, hogy mégis tetszel neki. Mit válaszolnál akkor? Akkor is tudnál húgodként tekinteni rá, vagy elöntenének a régi érzések, amikor még tetszett? :)
2013. febr. 13. 19:27
 9/13 A kérdező kommentje:

7-esnek: igen. pontosan így.

XD

2013. febr. 13. 19:28
 10/13 Erikowertz válasza:
szerintem létezik fiú lány barátság :)) nekem is van egy nagyon megértő, kedves barátom. Mindig mindent megosztunk egymással és figyelmesen végighalgatjuk egymást :)
2013. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!