Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt NCIS rajongók?...

Vannak itt NCIS rajongók? Olyanok akik szívesen beszélgetnek más rajongókkal is?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem, az egyik kedvenc sorozatom, itthon megvan az összes része dvd-n.:)
2013. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ki a kedvenced? (ha van olyan)
2013. febr. 13. 19:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Igazából mindegyik szereplőt szeretem, de nekem Gibbs és Tony a kedvenceim.

Igazából azt várom már, hogy mikor boronálják össze Tony-t és Zivát.:)

2013. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezzel nem vagy egyedül. Láttad a 10. évadban azt a rész amelyikben Eli meghal?
2013. febr. 13. 19:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy az új részekkel hadilábon állok, mert van egy gyerkőcöm, aki napközben elég jó lefáraszt, így mire megy a tv-ben már alszok, így le szoktam tölteni, de az utóbbi részeket nem igazán láttam, szóval pótolnom kell.:)

Ki is volt az az Eli?

2013. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ziva édesapja az Eli David.ezeket a részeket még csak feliratosan láttam. De abban a részben mikor meghal, Ziva Tonynál fog aludni. Aranyos lesz.
2013. febr. 14. 00:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényleg! Az a Ziva apja. Na, látod ennyire feledékeny vagyok, pedig már nem 1 részben szerepelt az apukája.:)

Azt tudom, hogy valamelyik évadban volt egy olyan rész, ahol veszélyben volt az élete, ezek szerint akkor meg is hal majd. Ez a rész már volt a tv-ben? Vagy majd csak most lesz, mikor éppen folytatják?

Mert a mostani részeket szerintem nem is láttam tényleg, csak letöltöttem, de akkor itt az ideje felzárkózni most már.:)

Neked ki amúgy a kedvenced?

2013. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ziva mert nagyon sok közös van benne meg bennem. :)

Amikor Ziva apja veszélyben van az a 8x10-en valahanyadik része. De akkor nem hal meg. Majd csak a 10. évadban, amit most forgattak le 2 hete. Csak felirattal láttam. Indavideo-n :)

2013. febr. 14. 16:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor azok még elég friss részek.

Én csak akkor töltöm le, amikor már szinkronos, tehát ami már lement a tv-ben.

Amúgy mi itthon sokat beszélgetünk a párommal Tony magyar hangjáról, hogy majd megszokjuk az újat, de nekünk annyira illett hozzá a Damu, hogy megmondom őszintén jobban bejött az a magyar hang. Te mit gondolsz erről?

2013. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem Tony az Tony függetlenül a magyar hangjától :)
2013. febr. 15. 05:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!