Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szobalány munkát kaptam...

Szobalány munkát kaptam Tirolban, december közepére megyek ki. Nincs tapasztalatom ( sem a munka terén sem Ausztria területén), így szívesen beszélgetnék olyanokkal, akiknek már van ilyen tapasztalatuk. Megosztanátok velem? Köszi. :-)

Figyelt kérdés

#SZOBALÁNY #TIROLBAN
2012. nov. 25. 22:21
 1/3 anonim válasza:
Szia!!:) Meg tudnád mondani, hogy hol találtad a munkát, mik voltak a követelmények, hogy jelentkeztél stb? Én is szeretnék szobalány lenni, de sehol nem találok normális hirdetést...Köszi:)
2012. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Melyik városban találtad? Beszéled a nyelvet? Én is próbálok kijutni régóta, de eddig nem sikerült. Jó lenne vmi "ismerős", mert egyedül mennék. 27/L
2012. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én is szeretnék kimenni, szintén egyedül lennék, és úgyszintén tanácstalan vagyok, hogy hova volna érdemes menni, ami tényleg korrekt, és nem az átverésről szól

21/L

2012. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!