Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közmunka lehet önkéntes...

Közmunka lehet önkéntes munka? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha érettségizni szeretnék majd, el kell végeznem 50 óra közmunkát. Ez lehet önkéntes munka is, úgy értem, hogy vannak állatmenhelyek, amiknek a környékét is rendben kell tartani, szóval gyomlálás, stb. is közmunkának számít, vagy csak az, amit az önkormámnyzat kijelöl, szemétszedés, stb.? Nem igazán vagyok otthon a témában, szóval elnézést, ha nagy hülyeséget kérdeztem!:)

2013. febr. 14. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. :) Igazából bármit csinálhatsz, amivel segítesz másokat, közérdekű, a lényeg az, ahogy az adott szervezet vagy ember szerződést kössön a suliddal, és leigazolják neked, hogy ott dolgoztál.
2013. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2013. febr. 15. 22:49
 3/4 anonim válasza:

Lehet önkéntes munka, én is állatkertbe szeretnék majd menni...


Viszont szemétszedés, utcasöprés meg ilyesmik nem lehetnek közmunkák, mivel az egy cég feladata (BIOKOM, stb...), és magáncégnél nem lehet munkát vállalni. (Tehát, ha például szüleidnek van egy boltja, ott nem dolgozhatsz, mert az magáncég, és nem a közt szolgálja.)

2013. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. márc. 7. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!