Segitség angol?

Figyelt kérdés
az az igazság hogy angol lesz érettségi és semmit se tudok belőle tanácsokat akarok szinte kb semmit se tudok és minnél hamarabb megszeretném tanulni a nyelvet értelmes tanácsokat akarok ki hogy tanult meg leghamarabb angolul valamilyen szinten? nagyon kéne a segitség előre is köszi

#nyelv #idegen #angol.nyelv
2013. febr. 15. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor erre rábasztál fiam!
2013. febr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Rengeteg online tanfolyam van amit akár ingyen is el tudsz végezni, vagy tudsz velük az érettségire gyakorolni. A szóbeli "egyszerűbb" mert csak be kell tanulni.


Ha komolyan gondolod az angolt, akkor jelentkezz egy rendes nyelvtanfolyamra!

2013. febr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ha semmit se tudsz belőle, miért akarsz érettségizni? Ahhoz is évekig kell tanulni, hogy a középszintű meglegyen. Én 11 éve tanulom úgy, hogy minden nap foglalkozom vele, de még mindig tudok találni olyat, amit eddig nem tudtam a nyelvről. Ha kérdésed van, írhatsz privátot és segítek.


Amúgy ezeket az oldalakat csemegézd:

[link]

[link]

2013. febr. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

[link]

az alapokat innen meg tudod tanulni, persze rengeteg minden nincs benne.

2013. febr. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Évekig azért nem kell tanulni rá, marha könnyű az angol nyelv, én egy év tanulás után tettem le a középfokú nyelvvizsgát, és 87%-os lett. Az érettségi meg tudvalevően sokkal könnyebb, mint az azonos szintű nyelvvizsga.
2013. febr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A magyar sem megy, haver... :)
2013. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valamilyen alapszinten megy de van még rajta javítani való igazság szerint erre gondoltam
2013. febr. 17. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!