Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszprém vagy Győr?

Veszprém vagy Győr?

Figyelt kérdés
Hogyha választani kellene, akkor melyik várost választanád figyelembe véve a munkalehetőséget, az infrastruktúrát, lakásárakat ...stb. meg minden mást amit fontosnak tartasz??? Győr vagy Veszprém?

2013. febr. 15. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Győr!
2013. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A válaszod mellé írj légy szíves indoklást is!

Akik a két város valamelyikéhez kötődnek, azoknak nehéz lehet válaszolni elfogultság nélkül, de lehetőleg próbáljanak meg csupán objektív dolgok alapján mérlegelni! Köszi!

2013. febr. 15. 09:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Az országban csupán kétfelé mondhatjuk, hogy van munkalehetőség. Pest és vonzáskörzete, és az osztrák határ környéke. a többi részen, vagyis ezen kívül mindenhol az országban nyomor van és munkanélküliség. Veszprém meg a Balaton környéke, inkább csak nyáron felkapottabb munkaügyileg, de télen ott is beáll a nagy semmi.
2013. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaz Győr-moson.sopron nagyon drága, de szerintem a fizetés is jobb valamivel mint másfelé, és mindennap át lehet járni dolgozni is Ausztriába.
2013. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 2xSü ***** válasza:
Győri vagyok, így Győr mellett tenném le a voksom. Mivel nagyobb város, így több a lehetőség, nagyobbak a mozgások is, tehát egy adott munkakörben hamarabb lehet üresedés, álláslehetőség. Plusz itt az Audi is, ami megint jót tesz a munkaerőpiacnak. A fizetések is magasabbak, persze sok esetben a lakásárak is, tehát ez mérlegelendő. Bár nagyobb város, de még élhető város. Több kulturális lehetőség is van szerintem. Úgy általában az emberek Budapestre vagy Győrbe költöznek Észak-Dunántúlról…
2013. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan jó neked, én is úgy laknék ott, de jelenleg nem tudok oda menni sajnos:(
2013. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Győrt választanám :) Mi 5 éve gondolkodtunk hova érdemes, de most is csak Győrbe költöznék, mert pest után munka itt van még talán valamennyi, az országnak a nyugati felében nézve. Amúgy Győr jó hely, van itt minden ami kell :)
2013. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Veszprémi vagyok, győrben tanulok.

Veszprém: szép,tiszta,igényes város

győr: csak a belváros elviselhető de ott is néha olyan büdös van,hogy utálom.


szóval én biztos hogy veszprémet mondom.

nagyon szeretem.

az albik és a lakások is olcsóbbak mint győrben.

19/L

2013. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik se. Fehérvár.
2017. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!