Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szombathelyen, Sopronban (max...

Szombathelyen, Sopronban (max Győr, vagy Veszprém) van olyan étterem, ahol különféle tengeri ételek vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a polipot, rákot, kagylót, és megkóstolnék még pár hasonlót :)

(nagyon nem szoktam ilyeneket enni, egy-két évben egyszer, de nagyon ízlik, ráadásul születésnapom alkalmából szeretném meglepni magam egy ilyen étterem meglátogatásával ^^)



2012. szept. 30. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten tengeri "herkentyüs" ettermet nem ismerek, ahol csak ilyesmi van. De sztem szinte minden "normal" etteremben van több-kevesebb ilyesmi. Gyakran ki van irva kint a kinalat, arakkal, pl Sopronban a varkör körül a gyalogos zonaban.

Szombathelyen a Kispityer, Tofürdö Etteremben szerintem kell lenni.

Pizzeriakban is elöfordul ilyen salata, mivel a tengergyümölcsei pizzakhoz is kell.

2012. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az etlapon a haleteleknel talalod.

En Ausztriaban lakom, itt sok pizzerias prospektust dobnak be. Epp elöttem van egy "American Pizza" nevü, itt 12 haletel van, bar nagy resze egy halfile körettel, vannak pl. egy grillezett raktal es egy zöld kagylok feherboros szosszal/paradicsomos szosszal es pizzaruddal nevü etelek is.

Esetleg sajat magad, melyhütöttböl is fözöcskezhetsz, a neten sok-sok recept!

elsö

2012. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én Sopronba tudom, hogy van az alfaparknál egy shusi-s hely. Ott van kagyló, rák, shusi, maki..Meg minden ilyesmi. Szóval, ha jársz arra, érdemes bemenni. 3000 Hufért, annyit eszel amennyit csak akarsz. (shusi, levesek, fő ételek, tepanjaki, wok, desszert). Remélem tudtam segíteni :)
2012. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!