Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A cukrászoknak és az ápolőnőkn...

A cukrászoknak és az ápolőnőknek mennyire jut idejük a családjukra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy korai ezen gondolkoznom,mert még csak most fogok 9.-be menni.Mondjuk bizonyos szempontból mindegy,mert új sulit már nem is írhatnék be egyrészt,másrészt meg ezek azok a szakmák amik érdekelnek.(egyelőre a cukrász felé hajlok)Viszont mégis érdekelne.Mert nem szeretném azt hogy nincs időm a gyerekemre és csak esténként lát szinte.Ha meg nem lesz,akkor nem szeretném hogy úgyanígy legyen csak épp a párommal.

2013. febr. 15. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megoldás: Nyiss a házad alatt 1 cukrászdát és egész nap otthon leszel és családdal és dolgozol is...


Kül olyan hülye kérdés aki sok pénzt akar keményen dolgozik annak nem lesz ideje max este..de hát ez mindenütt így van kivéve akkor ha jó ismerettségvan és mindent a segged alá tesznek

2013. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem vagyok,de több műszakban dolgozom.Arra van időm,amire akarom,csak szervezés kérdése.Bármilyen foglalkozást űzöl,napi minimum 8 órát nem a családoddal töltesz,ehhez nem kell ápolónak lenni.
2013. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 8 órát mindenhol dolgozni kell,az természetes.De rengeteg cukrász mondja hogy 12-14 óráznak,barátnőm anyja is cukrász és múltkor mondta a barátnőm hogy este 10-re ér haza legtöbbször,fél óra míg hazaér szóval fél 10-ig dolgozik.
2013. febr. 15. 23:59
 4/13 A kérdező kommentje:
1.-nek:Van sok ember akinek nem tesznek mindent a s*gge alá,és nem gazdagok,nem telik 40-50 ezer ft értékben ruhára egy hónapban,hanem mondjuk csak 5-8 de azért megélnek normálisan,és mégis nevelik ennek ellenére a gyereküket rendesen,nem csak leb*sszák a tévé elé.
2013. febr. 16. 00:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért írtam hogy van akinek nem pont neked:D

Én amúgy azt csinálnám hogy 1 pékséget ház alá vmi átlag környéken ahol megélnék belőle

2013. febr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az emberk tobbsege mindig sir hogy semmire sincs ideje es jujj mennyit dolgozik.


Hat 22 vagyok, de azt hiszem nalam tobbet kevesen dolgoztak. Eloszor heti 7/24-ben kellett a munkahelyemen lenni, bentlakasos ha valami genasz volt akkor en keltem ejjel es sokat kellett kelnem ejjel igy lett estis is. Elotte 18 ora kimenom volt de akkor is kellett munkaval kapcsolatos vackokat inteznem...


Aztan lett estis. 21:30-6:30 kozott.

Igy sikerult elmennem este parszor inni, rohadt jot Szilvesztereztem.

Jah es nem volt hetvegen kimenom.


Aztan abbahagytam mert nah ez azert gyilkos. :) akaehogyis.

Meg mar eleg penzt szedtem ossze belole.

Es utana mar csak heti 60-70 orat dolgoztam.


Emelett buliztam, pialtam, ismerosokkel talalkoztam, sokat filmeztunk. Vasaroltam ruhakat. Fozocskeztem!!! Tehat meg arra is volt idom.


Szoval innentol kezdve anyam rinyalhat hogy jajj dolgozik.

Napi 8 orat heti 5 nap.

Szal megmondtam neki innentol kezdve nekem ezzel a kifogassal ne jojjon...

Mert mindig ez volt az aduasz hogy "munka utan vegyem nyakamba a varost".

igen basszus. mert kulonben semmit nem intezel es mellekesen mindenki mas napi 8 orat dolgozik nah.

meg az agyat is sikerult eladni, uj persze nincsen xD es ez volt a hiszti mikor nezzen ujat... waaa

2013. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

amugy apolono 12 oras muszak heti 3x

cukraszt nem tudom, sztem rendesen napi 8


az apolos nekem nagyon bejovos.

most azt csinalom, kulfoldre megyek

eleinte 2 muszakban tervezek dolgozni.

aztan ott jelentkezem orvosi egyetemre, mert ebben a retek orszagban elveszitettem az allami tamogatast ahogy suli, munka, csalad probaltam egyensulyozni es hat nem ment...


orulok hogy kulfoldon vagyok. sokat dolgozom. de a jovo ott sokkal fenyesebb.

megjegyzes: folyekonyan beszelem a nyelvet igy nekem konnyebb kint.

2013. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jah elozoelottihez


es randiztam is.

es volt szexualis eletem is! xD

2013. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ugh bocs kicsit sokat irok...


egy kicsit elszalltam az idos dolgon most anyum miatt.


de amugy apolonoknel szerintem egesz okes, mondjuk a tobbseg nem ezt mondja. hiszen van amikor fullos napod van kimeno...


cukrasz meg szerintem megint nem az a hude huzos munka...

2013. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az ápoló szakmáról tudok neked nyilatkozni. Anyu ápolónő volt onnan is ment nyugdíjba. A műszakolás bárhol lehet gond. De az összes ünnepnap dolgozott. Nem telt el úgy karácsony hogy ne kellett volna valamelyik nap bemennie. Egészen nyugdíjig!Utáltam csendben lenni, ha ő hétvégén éjszaka után aludt,mert hét közben ugye én sem voltam otthon, ki lehetett bírni.Aztán én is ápolónő lettem. Az első lányom születése után még visszamentem 1 évre ebbe a szakmába, de aztán váltottam.Ugyan az a mókuskerék kezdődött mint a szülős családomban.Legyél cukrász.
2013. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!