Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnék meg embert...

Hogyan tanulhatnék meg embert rajzolni?

Figyelt kérdés
Valaki valami tippet tudna mondani nagyon szépen kérem! :( Már régóta próbálkozom magamtól rajzolni de nem nagyon megy, másolni nagyjából tudok, de magamtól is szeretnék \:

2013. febr. 17. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a legfontosabbnak a kézelőerőt tartom , ha nincs olyanod akkor magadtól elég nehéz lesz valamit kitalálnod .A jobb agyfélétek c. könyvet ajánlom neked , mert az tényleg csodákra képes . Neten is letudod tölteni ( én is onnan töltöttem le pdf fájlban ) . Vagy mondjuk néz meg youtubon rajzos videókat (azoknál elleshetsz pár technikát ) . De azt előre el kell mondanom hogy ezek csak átlagos rajzoláshoz jó , mert a profik több órákat dolgoznak úgy hogy először egy vázlatot készítenek és az alapján alkotják meg a képet . Ha egy fénykép van előttük azt is ugyanígy készítik .
2013. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
26%

1. Fogsz egy papírt.

2. Fogsz egy embert.

3. Az embert a papírra rajzolod.

2013. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek nagyon köszönöm :)

A másodiknak: nagyon vicces vagy -.-' szerinted mivel próbálkoztam eddig? Csak nem voltam elégedett.

2013. febr. 17. 17:49
 4/5 anonim válasza:
Először a papírra pontosan be kell mérni a vázlatot (ha fejet rajzolsz akkor csak az arc körvonalát) és aztán a többi mellékes dolgot (pl. fülek, szemek, orr stb). Puha ceruzákat használt (azaz sötéteket) de ne nagyon nyomd oda őket a papírhoz. Ha grafitrajzot szeretnél akkor ezt a technikát. + Próbáld meg eldörzsölni egyenletesen a ceruzát (az olyan hatást fog keltene mintha az arca sima lenne és szép) +ba még nem árt ha fényeket is figyelembe veszed -árnyékolj. A netten rengeteg oldal van ami lépésről lépésre leírja hogy hogyan kezdj neki pl: [link] ez az oldal nagyon hasznos információkat tartalmaz! :) ;)
2013. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2013. febr. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!