Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nőknek milyen Punk "tarajuk"...

Nőknek milyen Punk "tarajuk" szokott lenni?

Figyelt kérdés
Nekem ugyan is rettentő dús 42 cm-es hajam van arra gondoltam ugyan olyan festett "tarajt" szeretnék mint amilyen a férfiaknak van. Szoktak- e nők is ilyet viselni, illetve lehetséges az én hajammal is ?
2013. febr. 17. 18:23
 1/3 anonim válasza:
Miért csinálna egy nő ilyet magával? Attól, hogy ezt a zenét szereted, még nem kell úgy kinézni mint egy papagáj.
2013. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, a lányoknak is szokott taraja lenni, de vannak más punkhajak is, nem csak a taraj.


Egyrészt tarajból is sokféle van, bihawk, dreadhawk, fanned mohawk, psycho quiff, deathhawk, liberty hawk...És ezen kívül van még nagyon sokféle.


Én az enyémet hétköznapra leengedve hordom, vagy az egyik oldalra dobva, mert nincs kedvem vele vacakolni reggelente. Így ha akarom, úgy néz ki, mintha nem is lenne kinyírva oldalt, valamint télen nem fázik a fejem. Ha épp valami nőieset szeretnék felvenni, begöndörítem és művirágot teszek bele.


Itt van pár női punk haj, keress eggyet ami tetszik.


Ha valamilyen nőies színt választassz, egyáltalán nem fiús hajviselet. Így tudod összefogni, ha épp nincs kedved a hajlakkal vessződni.

[link]


A liberty spikes nevű hajviselet a szabadságszobor után kapta a nevét. Normál hajat és tarajat is szoktak így beállítani.

[link]

[link]


A bihawk vagy két sávvá van nyírva, vagy egy sáv két irányba felállítva

[link]


A gothpunk taraj, a deathhawk tupírral és hajlakkal készül

[link]


A dreadhawk be van rasztázva, így lényegesen egyszerűbb vele bánni.

[link]


A taraj psychobillyis változata lányokon.

[link]


ez meg a műtaraj, ilyet meg általában divatozó pics@k vágatnak

[link]

2013. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 problem3girl ***** válasza:

az előző tényleg mutatott egy pár képet főleg arról hogy hogyan kell összefogni.

de azért én is mutatnék egyet kettőt:

[link]


[link]


[link]


Remélem meg lesz majd az a taraj. ;)

2013. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!