Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyveket ajánlotok?

Milyen könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már elolvastam a Harry Potter ,Gyűrűk ura ,Hobbit ,Eragon könyveket...szóval miket ajánlotok??:) 16/F

2013. febr. 17. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Miket akarsz olvasni? Milyen kategóriákat?
2013. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezekhez hasonlót ,úgy értem amik végig izgalmasa fantasztikusak kicsit... ilyen más világban játszódnak ha érted...
2013. febr. 17. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát olyat nem tudok, amik annyira fantasztikusak, nem szoktam ilyet olvasni, de ajánlom pl. Réti László: Célpont Párizsban című könyvét, ez ilyen nyomozós krimi, de vannak olyan részek benne, amik erotikusak és vagy fél óráig olyan merevedésem volt tőőle, hogy nem igaz...

Aztán ha szereted a tudományosabb dolgokat, akkor ott van Stephen Hawking: Az idő rövid története, ez nem annyira fantasztikus, mert a valóságot írja le, hogy hogyan keletkezhetett az univerzum, mik a fekete lyukak és hasonló kérdések, de tök jó szerintem.

Akkor van még olyan, hogy most nem jut eszembe a szerző, de Kongó a címe és egy kutatócsoport és egy túl intelligens, eddig fel nem fedezett majomfaj találkozása a lakatlan esőerdőben és azért itt is vannak izgalmak és nincs sok rizsa az elején, egy kb. 10 oldal után már kezdődik az akció.

Még ajánlom Ken Follett könyveit, pl. az ördög műve c. könyve, itt biológiai fegyverekről van szó, bár még nem olvastam ezt, de szerintem ez is tök jó lehet.

2013. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sherlock Holmes könyvek ha úgy vesszük idõben elég nagy ugrás úgyh érzékelhetõ másik világnak

Narnia krónikái a 7.rész egy kicsit vontatott de a többi élvezhetõ

Parfüm ez is párszáz évet lép vissza az idõben elég beteg story arról szól h a faszi nõk testének az illatából megalkotja a tökéletes parfümöt aminek az illata eufóriát vált ki mindenkibõl

a Ken Folett könyvek tényleg jók bár én csak a katedrálist olvastam de erre alapozva a többi is jó lehet

ezek a könyvek megvannak pdf-ben ha szólsz átküldöm

2013. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ja és ha számìt én is 16/f
2013. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia..utána néztem ennek Ken Follettnek és megtetszett ,ha átküldenéd megköszönném :)
2013. febr. 20. 16:31
 7/8 anonim válasza:
Suzanne Collins: Az Éhezők Viadala
2013. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leslie L. Lawrencetől is érdemes olvasnod, nagyon jókat ír.
2013. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!