Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj, hogy más vagyok, mint a...

Baj, hogy más vagyok, mint a többi ember?

Figyelt kérdés

Szóval mostanába állansóan piszkálnak, mert nem olyan vagyok mint a többi visongó lány. (de nem is akarok olyan lenni) Na szóval a külsőm... hát a olyan punk, emo és rock keveréke. A hajam Andy Biersack (amikor még hosszú haja volt) kinízetű az öltözködésem...khmm az sem könnyű eset... nem szeretnék képet feltölteni, de azért egy hasonlót mutatok: [link]


na kb. így nézek, ki (persze én lány vagyok és nincs pc.-m se) A zenei ízlésem szerintem eléggé zúzós olyan... minden amibe valaki szörcsög, hörcsög, ordibál és egyéb ilyen elmebeteg formátumok. A természetem is eléggé fura. Szinte ellentéte vagyok saját magamnak. Néha kiakadok ha egyedül kell lennem, néha meg megőrülök ha beszélnek hozzám. Eléggé érdekes ember vagyok, de azt megmondhatom kerec perec, hogy egy külön egyéniség lennék. Ha ideges vgaoyk pl. nem szoktam se kiabálni, se káromkodni hanem fogom magam, leülök és írok egy történetet ahol egy lány meggyilkoja saját magát és valahogy ha leírom a szenvedését fel tudok lélegezni és megnyugszom. Nem, nem akarok magamon változtatni, mert én teljsen jól lrzem magam a saját bőrömben, de miért várja el mindenki, hogy összesúglyak egy helyes fiú láttán a barátnőmmel és hogy édi-bédi pink cuccaim legyenek? Miért nem tudják elfogadni, hogy más vagyok? Komolyan nem értek semmit......



2013. febr. 17. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, te tényleg egyéniség vagy. :)

Szerintem ne akadj fenn ilyesmin, szép dolog az egyéniség, de arra legyél felkészülve, hogy az efféle stílushoz nem fognak mindenhol befogadóak lenni.

2013. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt el is fogadom, hogy vannak emberek akiknek nem vagyok szinpatikus, de hogy konkrétan ellenem szegülnek mert más vagyok....
2013. febr. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!