Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a fogszabályozó? Nekem...

Milyen a fogszabályozó? Nekem nem sokára fel teszik és nagyon félek, hogy fájni fog :/ hogy bírtátok ki az elején? Nagyon utáljátok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 22:27
 1/7 anonim válasza:
igen fájni fog de ne aggódj majd egy két nap és elmullik majd a fájdalom.és kibirhatod puhább ételekkel sok sikert
2013. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem már egy éve fent van. Őszinte leszek, úgy menj ha tudsz hogy jól vagy lakva. Mivel utána 1-2napig csak joghurt meg tejbegríz, meg amit nem kell rágni jöhet szóba. Aztán még az első pár húzás is fájni fog. De utána jó lesz. Meg az elején ki fogja kezdeni a szádat, de arra adnak viaszt vagy lehet venni is.
2013. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :) am lehet venni külön fogszabályozóhoz fog kefét ?
2013. febr. 20. 19:41
 4/7 anonim válasza:
Én sima fogkefét használok.:) egyébként dmben láttam.
2013. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem mindenki ijesztgetett hogy nem tudok majd enni csak joghurtot meg hasonlókat. Ehhez képest feltették és másnap anya Rafaelloját ettem és szétharaptam a mandulát :DD szóval nekem egyáltalán nem fájt. Én nem vagyok kényes.
2013. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én se vagyok kényes de egy elég fájdalmas foghúzásom volt előtte való nap úgyhogy nekem dupla volt a fájdalom... 2nap múlva már én is ettem mindent.
2013. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :))
2013. márc. 21. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!