Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beleszoktatok gondolni,...

Beleszoktatok gondolni, hogyan érhet így véget egy élet?

Figyelt kérdés

Bándi Kata tragédia, Szeptember 11 :(

és sajnos számos hasonló szörnyű dolgok, azért nem nézek híradót mert annyira lehangolnak az ilyen dolgok :( de akaratlanul is hall ilyet az ember :(


szeptember 11-en rengeteget szoktam gondolkozni :( és nagyon megráz .... :( valaki reggel elindul a munkahelyére... és nem is gondol arra hogy nem tér már haza soha:( vagy akik a repülőn ültek ... :( rettenetes bele gondolni.



2013. febr. 18. 08:04
 1/4 gelazso ***** válasza:
az élt ilyen. mindenkit bárhol bármikor megtalál a vég.mivel véges és egyszeri,jobb lenne ha nem a halállal hanem az értelmes élettel foglalkoznának az emberek
2013. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az élet. Ne gondolkodj ilyennel, mert bekattansz. Használd ki a lehetőséget, hogy élsz, élj boldogan, nyitottan, Mást nem tehetsz. ha jön a vég, legalább addig boldog voltál. Később nem pótolhatod be.

Közhelynek tűnik, pedig igaz.

2013. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok újra. Most figyeltem, hogy mi is a kérdés. bele szoktam én is gondolni, de tudom, hogy nem jó. Azóta másképp állok hozzá, mióta elvesztettem közeli hozzátartozómat. Hirtelen gyors betegség. azóta tudatosult, hogy tényleg bármikor bármi történhet, nem tehetsz mást, míg kihasználod a lehetőséget, mert ki tudja másnap lebénulsz egy balesetben és többé nem állsz lábra. Te pedig halogattad a kirándulást, mert nem volt kedved. Később meg hiába mennél már nem tudsz. Egy példa volt.
2013. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"ilyen az élet" sajnos... pedig nem kéne ilyennek lennie... a halál az élet rendje, igaz, de nem így. :( ártatlanok haltak meg :( félre értés ne essék nem ez a beszéd témám nap mint nap :) de amikor hallok róla... mindig elgondolkozom... azokra gondolok akik rosszkor voltak rossz helyen... és aki miatt meghaltak, az 100x jobban szenvedjen mint ők akkor :(
2013. febr. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!