Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Polgármesterrel van problémám...

Polgármesterrel van problémám hova forduljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egy kis faluban lakom.(750fő) Mindenki ismer mindenkit.

Kedves polgármester úrnak van egy kutyája, nem tudom pontosan milyen fajta de kb olyan 140-150 cm lehet a kutya. Folyton kint van az utcán. Már több alkalommal szét tépett kisebb kutyákat. Sőt volt alkalom arra is hogy kisgyerekeket meg kergetett. Vicc az egészben hogy mivel ekkora termete van simán át ugrik kisebb kerítéseket. Lassan már ott tartunk hogy a saját udvaromra nem merek ki menni...

Szóltunk többször is hogy csináljanak valamit a kutyával mert ez nem állapot. Erre annyi volt a válasz hogy véletlenül nyitva marad a kapu.. De könyörgöm minden áldott nap nyitva marad?!

Gondoltam ki hívom a sintéreket. Kiderült azt magán személy nem hívhatja ki csak az önkormányzat.

Na itt van az hogy meg vagyok lőve. Még is hova menjek hogy valami változás legyen???



2013. febr. 18. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ki mondta ezt a hülyeséget hogy csak az önkormányzat hívhatja ki? ha igazak a falu sztereotípiái akkor van a faluban fegyver le kell lőni mikor megtámad valakit
2013. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már telefonáltam és akkor mondták hogy ők addig nem jönnek ki míg nem az önkormányzat szól nekik. Ez vicces de így van.. :S

Lőjem le? Aztán üljek 3 évet mert "állat kínzó" leszek?!

2013. febr. 18. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
A jegyzőhöz! Mert ő magasabb hatáskörrel rendelkezik mint a polgármester a másik pedig, hogy minden bejelentett ügyet ki kell nekik vizsgálni! Ha szabadon látod a kutyát, készíteni kéne róla videó felvételt.
2013. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha megtámad valakit akkor jogosan lehet lelőni, tekintve hogy nagytestű és komolyabb kárt okozhat az emberben, ha a jegyző a barátja és nem teszi meg akkor egy menhelyet kell hívni ők mindig kijönnek, én többször hívtam már őket a kóbor kutyák miatt
2013. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!