Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aktív korúak ellátása 30nap...

Aktív korúak ellátása 30nap munka nélkül?

Figyelt kérdés
Most lenne felülvizsgálat... nyilván feleslegesen adnám be a papírokat 30 munkanap nélkül. A kérdés, hogy ha mondjuk 1-2 hónap múlva lenne meg a 30nap kérhetném újra a segélyt? Van még bármi amit egy szerencsétlen munkakereső kérhet? Kedves C-típusú barátaink olyan szépen megélnek segélyből... szóval van bármilyen segítség amit kérhetek?

2013. febr. 19. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy akkor is adjam be a kérelmet,ha nincs meg a 30 munkanapom. Beadtam,és megkaptam az elutasító határozatot. Úgy tudom csak 1 év után lehet újra kérelmezni a segélyt.(De ebben nem vagyok biztos)
2013. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is erről az 1 évről olvastam. Vannak bizonyos körülmények, mik szerint továbbra is kaphatja az ember a segélyt, de sajnos nekem nincs se 30napom, se bármilyen papírom képzésről és stb. Szóval köszönöm a választ azért!
2013. febr. 20. 10:16
 3/3 Zole79 válasza:
Á. Itt magyarországon csak a cigányok kapnak mindeféle segitséget. Komolyan. Nem vagyok cigányellenes, de ami itt folyik az felháboritó. 34 vagyok. Több szakmával a kezemben, de nem találok munkát hónapok óta. Továbbtanulni itt, ingyen nem lehet. persze ha bűnöző lennék, és bötönben élősködnék az dófizetők pénzén ingyen tanulhatnék bármit. Milyen tetves egy ország ez?????
2014. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!