Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki jár már nagyon rosszul...

Valaki jár már nagyon rosszul munkahellyel? Úgy értem hogy megalázták, stb nem voltak vele korrektek? Olyan igazságtalanok az emberek! Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Volt egy munkahelyem, 1 hónapig. Az elején tűrhetőnek tűnt, és elég sok minden meglett ígérve. Aztán teltek a napok, nem lettem bejelentve, nem a megbeszélt fizetést kaptam és több napi fizetésemet mai napig nem kaptam meg. Aztána főnök eltűnt.. Nem keresett, nem reagált majd mikor rákérdeztem hogy mivan elmondott minden mocsoknak ( elég alpári módon, holott én értelmesen beszéltem vele) és meg is alázott sok ember előtt. Zaklat, hívogat fenyeget. Nagyon megviselt lelkileg :(

2013. febr. 18. 01:53
 1/2 anonim válasza:
100%
Érdemes lenne egy hathatósabb barátoddal megkeresni és "megbeszélni" vele a problémát. És zárja le és adja vissza a munkavállalási dokumentumaidat, mert azzal tudsz csak tovább lépni, normálisabb munkahelyre.
2013. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
volt :( nem jelentett be és amikor a fizut kértem pisztollyal megfenyegetett. a másik meg : terhes lettem és ezért azonnali hatállyal ki akart rúgni, vittem egy ügyvédet magammal és meghúzta magát. azóta nincs gond a kirúgással, de folyton késve jött a gyás-om most a gyedemet nem kapom 2 hónapja, mert direkt később küldte be a kérelmeket. nem egyszerű :(
2013. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!