Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki tud angolul légyszi...

Ibi racsis kérdése:

Aki tud angolul légyszi segitettek leforditani?

Figyelt kérdés
I was an holyday az the paradise club an patapita, a small island in the south pacific. Iwas think a pop when the volcano erupted. The noise make me up. I locked through the window. Everylady was running toward the part. enyi lenne köszi előre is. De még ma estére kellene ha lehet. Lesz benne egy kis helyesirási hia is szerintem
2013. febr. 19. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

hú ez tele van hibával, nem is nagyon lehet érteni mit akarsz.amit tudok lefordítom,amit kihagyok az értelmetlen.


"nyaralni voltam a paradise clubban (ez a patapita nemtom mi), az óceán déli részén egy kis szigeten. .....amikor a vulkán kitört. a zaj felébresztett.kinéztem az ablakon. Minden hölgy futott a "part" felé.


Honnan van ez a szöveg?

2013. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!