Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozok, valami ötlet?

Unatkozok, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Haza jöbök a suliból megtanulok,eszek,tv-zek,gépezek,olvasok stb..Aztán nem tudok mit csinálni,a Tv unalmas,könyvet nem olvasok,csak rengetek blogokat de már az is unalmas egy idő után,kézműveskedni nem szeretek és nem is vagyok jó benne,rakodni nem szoktam mert nálam mindig rend van,sétálni nem megyek mert nagyon hideg van,barátnőim nem érnek rá. Mást még mit tudnák csinálni?:)
2013. febr. 19. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Itt ül az idő a nyakamon. Kifogy az út a lábam alól.
2013. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,de nem nagyon értem hogy a kérdésemnek mi köze van ehez a mondathoz..
2013. febr. 19. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Honfoglaló? Jó, az is a gépen van, de ha nem ismered, próbáld ki :).
2013. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Akkor is megyek ha nem akarok, ha nem kísér senki utamon. Arcom mossa eső és szárítja a szél, az ember mindig jobbat remél.
2013. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem a rengeteg idődben tanulj meg írni!:*
2013. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Menjél tekerj egy kört a ház körül!A bringázás még hidegben is felmelegít!Csak öltözz fel.De ha nincs kedved,maradj bent,és eddzél kicsit!Az kortól és alaktól függetlenül mindig hasznos elfoglaltság!Takaríts!Mindig találni vmi apró szöszmöszt ami ronthatja az összképet!Menj a konyhába és kísérletezz vmi főzés szerűséggel.Ha van testvéred,vagy ráérnek a szüleid,akkor üljetek le társasozni egyet.Ha vegyes tüzeléssel fűtötök akkor vágjál fát:DDD most ennyi jutott eszembe!Vagy esetleg szerezz egy társat,akit áthívhatsz,és vele elfoglalod magad (nem feltétlen szex,de ha már ott van,úgyis kitaláltok vmit ketten könnyebben.)
2013. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Közeli helyeken, dombokon, hegyeken. Kibelezett kőbányák üregében.
2013. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

azt mondjak, hogy unatkozni csak az unalmas emberek szoktak.

csinalhatnal barmit, pl. mozogj illetve kulturalodj! Sose hidd, hogy nem mar nem kell.

2013. febr. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kipróbáltam a honfoglalót és tök jó
2013. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!