Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen? Hogyan...

Mit tehetnék ez ellen? Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

Ha el kell nyomnom hogy szeretek valakit akkor jönnek a testi tünetek,egyre gyakrabban van gond a gyomrommal,és az lesz a vége hogy az egész karom zsibbad órákon keresztül,csak pár órára múlik el és újra kezdődik az egész.

Októberben vége lett a kapcsolatomnak,azóta egy se veled-se nélküled dologban voltunk de most el kell nyomnom hogy még mindig szeretem,és így egyre rosszabbul vagyok.

Ezt hogy lehetne legyőzni?Voltam pszichológusnál de azt mondta hogy nincs velem semmi gond,de szerintem ez nem normális.

Valaki tud tanácsot adni?



2013. febr. 19. 23:21
 1/3 szántóvető ***** válasza:
új kapcsolat segítene,más nem nagyon.
2013. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keress mas modot a feszultseged levezetesere. pszichoszomatikailag, ha faj a gyomrod vagy a tapcsatornad resze, lelkileg megemesztetlen dolgokra utal. ez nekem azt sugallja, hogy a mostani stressz kezelesed siman csak elfojtas. probalj meg (akar pszichologustol is) segitseget kerni, pszichologa konyveket olvasni a temaban, hogy elsajatits mas technikakat a problemaid feldolgozasaban.
2013. febr. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
próbáltam,de mint mondtam a pszichoéógus azt mondta nincs velem baj és elküldött,egy új kapcsolatra meg mér nnem érzem késznek magamat,félek hogy megint sebeket szerzek
2013. febr. 20. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!