Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Télen vagy nyáron jobb születn...

Télen vagy nyáron jobb születni? Index cikk. Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon elgondolkodtatott ez a cikk. Magamból kiindulva nem hülyeség. Júliusban születtem, és világ életemben depresszív, zavaros lelkivilágú, zárkózott ember voltam, és vagyok. Az utóbbi 1,5 évben elég súlyos depresszióval küzdök, amiből egyszerűen nem tudok kikászálódni. Ehhez csak egy esemény kellett, Édesanyám halála. Na de mind1, én biztos hogy előbb, vagy utóbb de öngyilkos leszek. A Ti véleményetekre lennék kíváncsi, a cikkel kapcsolatban.



2013. febr. 20. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:

valami igazsag lehet a dologban, en februari vagyok 1-2 dolog jellemzo ram.


A legutalatosabb idoszak ez a januartol aprilisig tarto idoszak. Utalom.

2013. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom,bárki bármiben hihet,viszont a halála mindenkinek meg van írva.Ugyanezt gondolom az akadályokról.

Érdekes a cikk,viszont rám alig jellemző a leírtak közül akármi.Viszont van amit összefüggésbe tudok hozni más évszakban született emberekkel.

2013. febr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:

évszázadokig nem foglalkoztak ilyen marhaságokkal.a XXI. sz.-ban a legagyamentebb teóriáknak is van befogadórétege sajnos.

Kérdező,ha ugyanúgy meglenne az 1500 eurós havi fizud mint egy átlag uniós lakosnak,az égvilágon semmi bajod sem lenne.

2013. febr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

'akik pedig nyáron jöttek a világra, nagyobb eséllyel követnek el öngyilkosságot'

Szerintem van benne igazság. Én is nyáron születtem, és ha valami rossz dolog történik velem, egyből mindig arra gondolok, hogy most azonnal véget kéne vetni az életemnek. Nos nem gondolom, hogy erre képes is lennék, de a hajlam megvan bennem, rengetegszer gondolok öngyilkosságra.

2013. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!