Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most tervezem, hogy megveszem...

Most tervezem, hogy megveszem életem első autóját. Használtautót vennék, hiszen arra van keret. Kinek milyen tapasztalatai vannak ezügyben? Illetve van-e olyan hely, amit kifejezetten ajánlotok vagy nem ajánlotok? (Pesten)

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs széthajtva akkor kiszolgál sokáig. Enyém 15 éves és 7 éve van nálam. 7 év alatt max apróbb javítások voltak rajta, és nem egy pénznyelőgép.
2013. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnél venni? Van egy 1997-es Audi A6-os 1.8 turbós eladó kocsim. Jó állapotban.
2013. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
el kell vinni szervizbe és át kell nézetni még a vásárlás előtt.
2013. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igaziból 1.8 az kicsit erős lenne így elsőre, meg gondolom sokat is eszik. Nem tudom ti mennyire láttok bele a témába, de ezt az oldalt nézegettem.


dieselmobil.hu


Igaziból megszoktam, hogy mikor felmegyek ott van ezer autó 1 két adattal (amiket legtöbb esetben nem tudok értelmezni) de hiányos leírással. Itt meg szimpatikus, hogy írnak róla eleget.

seatot meg mitsubishit néztem. Habár tetszenek a francia autók is de azt mondják, hogy drága a szervize..


Nem tudom ez mennyire urbán legenda

2013. febr. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!