Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért néznek le az eberek a...

Miért néznek le az eberek a kinézetem és a zenei ízlésem miatt? Miért nem fogadnak el, vagy értenek meg?

Figyelt kérdés

Rockot és punk-rockot hallgatok, főleg külföldieket. Nem sminkelem magam, farmert hordok főleg fekete pólóval. Sok deszkás cuccom is van, de csak mert ez tetszik, soha nem álltam még deszkán. Nemrég kezdtem el basszusgitáron tanulni.

Gyakorlatilag minden nap megkapom a "hogy nézel ki", "olyan vagy mint egy fiú", "miért nem sminkelsz" "ez nem zene" "érvágós zene" és hasonló kifejezéseket. Utálom a mai divatzenét, undorítónak tartom a páwákat. Miért nem tudnak elfogadni az emberek?

14/L



2013. febr. 20. 18:10
 1/5 anonim válasza:
Velem is ez van.Csak mert nem vagyok olyan mint ők már ne, vagyok jó.Nekem az jött be, hogy nem foglalkoztam velük és egy idő után megunták.
2013. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem foglalkozom velük, de akkor is zavaró, hogy mindenki, ég a családtagjaim is leszólnak miatta. Ők ugyan nem is a zenei ízlésemet, hanem az öltözködésemet.
2013. febr. 20. 18:31
 3/5 anonim válasza:
sz*rd le!!!
2013. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lány létedre biztos furcsa nekik
2016. júl. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, már nem aktuális, de velem is ugyanez van. Rühellem a modern, véletlenségből zenének keresztelt "műfajokat". Én is sokszor megkapom ezeket a mondatokat: "Ez mi? Zene? Csak idióta nyávogás!" "Ez neked tetszik? De most komolyan, nem a 80-as években vagyunk!" Én személy szerint a metálhoz vonzódok, és undorodok ezektől a nyávogós mianevéktől
2021. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!