Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Krumplit teszek a lábamra...

Ha Krumplit teszek a lábamra akkor tényleg eltörik?

Figyelt kérdés
Szóval ha krumplit kötök a lábamra pl. bokámra,sípcsontomra és bekötöm, reggel ráütök egy kicsit, akkor valóban eltörik? Nem akarom megcsinálni csak kíváncsi vagyok rá, hogy tényleg igaz-e.
2013. febr. 20. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon bátornak kell lenned hogy kipróbáld:P , persze ha kalapáccsal ütsz a lábadra akkor simán eltöröd
2013. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
őszintén megmondva kíváncsiságból ki próbálnám, de inkább nem mert pl. mivan akkor ha röntgenen kimutatja vagy valami.. mondjuk nem tudom:D
2013. febr. 20. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én 99,999%ra saccolnám hogy kamu:)
2013. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt hol hallottad??

Mit mutatna ki? Szerinted ott lesz a krumpli fele a lábadban?

Próbáld ki, bár szerintem nem reális...

De ha mégis az, akkor írd már ide, hogy sikerült-e :D

2013. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 évvel ezelőtt is ez a monda ment. A krumplival eltörheted a csontodat.

Nem igaz. Volt osztálytársam kipróbálta hogy egy éjszakára az egyik ujjára krumplit húzott és csak reggel vette le. Annyi eredménye lett hogy az ujja 2 napig fehérebb volt a többinél és úgy nézett ki mintha 3 hétig ázott volna a vízben.

Amúgy meg, egy kicsi gondolkodni is kéne mielőtt ilyen ökörségeket kipróbál az ember hogy boka vagy sípcsonttörés..

Mi van ha úgy törik hogy maradandó károsodással jár? Vagy műteni kell?

Nem jó a csont törés, nekem elhiheted. Több csontom tört el, és a baleset után 15 évvel ha időváltozás van iszonyú fájdalmaim vannak a csontjaimban..

2013. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!