Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma kaptam egy tértivevényes...

Ma kaptam egy tértivevényes levelet a vidéki szülői házba, ahova be vagyok jelentve, a BKVtól, hogy tartozom nekik 154. 000 FT-tal. Na most én ezt átvettem! Milyen problémám lehet ebből, ha nem tudom kifizetni? Meddig küldözgetnek leveleket?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 09:17
 1/5 anonim válasza:
Behajtóhoz viszik az ügyedet, előbb utóbb ha nem fizetsz. Menj be és kérj részletfizetést. Még mindig jobban fogsz járni, mint a behajtóval.
2013. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán még egyszer kiküldik a felszólítást. Ha nem reagál rá, akkor előbb-utóbb bírósághoz fordulnak, és kérik a végrehajtást.
2013. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úúú az nagyon gáz! Az átvétel nem jelent semmit, mert ha nem veszed át, akkor is kézbesítettnek minősül.

A végrehajtó elkezd üldözni, tárgyalás lesz... ezt inkább intézd most, mert foglalnak vagy dutyiba töltöd le a lóvét.

2013. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos, átgondoltam a dolgot! Arra jutottam, hogy mindenképp kifizetem, ugyanis eléggé felelőtlen voltam az utóbbi időben közlekedés szinten, így bűnhődnöm kell.


Részletfizetést szeretnék kérni, ehhez hova kell mennem és hogyan kell intéznem? március közepétől Londonba megyek dolgozni, elfogadják, hogy onnantól kezdjem fizetni és nem fog kamatozni az összeg? Szerintetek?


köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. febr. 22. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahonnan a levelet küldték, oda írj!

Mondd, hogy halasztás kérsz, illetve részletfizetési lehetőséget.

2013. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!