Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a Harlem Shake tánc lényege...

Mi a Harlem Shake tánc lényege? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy kb 15mpig egy ember táncol és utána többen is de nem értem hogy pontosan hogy. megtaláltam egy oldalon ezt az angol szöveget róla de nemtudom lefordítani mert nem tanulok angolt. valaki lefordítaná nekem vagy elmondaná a lényeget?


" The "Harlem Shake" is when one person dances at a reserved manner while everyone is minding their own business then about 15 seconds into the song, the bass drops and everything changes. In most videos, the camera cuts, and all of a sudden everyone is dancing out of control! "



2013. febr. 21. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

"A" Harlem Shake "az, amikor egy ember táncol egy fenntartott módon, miközben mindenki gondozása saját üzleti, akkor körülbelül 15 másodperccel a dalt, a basszus cseppek és minden megváltozik. A legtöbb videókat a kamera vágások, és hirtelen mindenki táncol az ellenőrzés! "


Ez a lefordítása de így kicsit értelmetlen egyébként az a lényege hogy ahogy írtad elsőnek csak egy ember táncol és amikor beindul a zene akkor mindenki elkezd táncolni. A lényeg hogy mindenki másképpen táncoljon és minél viccesebb ruhában. Jah és a videóban vágásokat kell csinálni hogy mindig új helyszínen történjen.

2013. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm c:
2013. febr. 22. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!