Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a jó a divatban?

Mi a jó a divatban?

Figyelt kérdés
Az emberek többsége azon okoskodik, hogy egyéniségnek kell lenni (ezt elsősorban ruházaton keresztül kimutatni ami elég érdekes). Viszont hogyan lehet valaki egyéniség, ha a divatot követők hasonlóan öltözködnek? Hol van ebben egyéniség? Szerintem ha valaki nem óhajt átlagos lenni, akkor a divatra fütyülve olyan ruhákat kell hordania, amiben jól érzi magát és jól áll neki. Mi erről a véleményetek?

#divat #egyéniség #öldtözködés
2013. febr. 21. 20:39
 1/1 anonim válasza:

"a divat k*cs*göknek való" /Sean By SLC PUNK!/


én ezzel a kijelentéssel egyet értek... olyan cucc kell amibe jól érzem magam felvarrós,szegecses bőrkabát meg betkós bakancs színes cipőfűzővel meg kockás gatya hózentrógerrel nagy tarajjal :D

kb. így szoktam öltözködni csak a kabátomon még nicns sok szegecs meg felvarró de minnél hamarabb megvalósítom :D

2013. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!