Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, az egyedi hajakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az egyedi hajakat szeretitek vagy a ma divatban levő oldalt borotvált hajakat?

Figyelt kérdés
másnévem páva hajakat...:D

2012. dec. 30. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Sima, egyszerű, rövid haj, v kopasz, skinheadeknél
2012. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sima tüsis kócos haj
2012. dec. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szoktam valaki hajába szerelmes lenni,sem szexelni vele.inkább a szépség kategóriába ment volna:Pa borotvált nekem nem jön be amúgy
2012. dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ízléses csajok leokádják a páwákat
2012. dec. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy páwa-sráccal szóba se állok, én a férfiakat szeretem, nem ezeket a divatmajmokat, amúgy nem kell belőtt sérónak lenni (az mű) sima rövid haj, lehet hozzú is vagy kopasz, lényeg hogy tiszta legyen
2012. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem kezdenék pávával,nagyon gáz stílust képviselnek.Nem is nevezném stílusnak,inkább beteg feltűnési viszketegségnek. :)
2013. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az oldalt rövid, felül hosszú is lehet igényes, kultúrált. Nem egy ismerősöm, barátom van, akinek felül hosszabb, akár több centivel is, mint oldalt, és lelóg oldalra. De azt nem bírom elviselni, amikor oldalt kopasz, felül meg vagy 15 cm hosszú.
2017. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!