Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában egy szomorúbb zenén vagy filmen (aminek happy end a vége) elsírom magam?

Figyelt kérdés

14/L vagyok, csendes, visszahúzódó fajta... régebben is érzékeny voltam, de azért nem ennyire... régen csak akkor sírtam ha durvábban szóltak rám, vagy rám erőltettek valamit amit nem akartam... de mostanában szinte mindenen elsírom magam... Még azon is könnyezek, ha visszagondolok hogy pl: valaki mellém állt a bajban, és bíztatott meg nem hagyott magamra, vagy jó tanácsokat adtak (persze nem szülők v barátok hanem... komolyabb "barát"...)

Néha egy szomorúbb zenén, vagy filmen (v animén)is elsírom magam...

Szerintetek miért van ez?



2013. febr. 21. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy ugye ahogy mondtad is hogy érzékeny vagy meg nem vagy az a szájalós és ha olyan filmet látsz vagy zenét hallasz egyből eszedbe juthat valami kedves dolog és jól esik hogy segített PL ahogy írtad "barát".Sok magyarázata lehet ennek !!! De ezt lehet ezt te jobban tudhatod ;)
2013. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem azért mert megérint.Valahogy ugy érzed hogy veled azonosul a film/zene.

Énpl egy 27éves srác vagyok alapjában véve én is csendes és visszahúzódó tipusú vagyok.

Azon azért könnyezel mikor melletted állt valaki a bajban mert jó érzés tölt el hogy valakire számithatsz-számithattál és ez megérinti az embert.

Hogy nem vagy egyedül.

Hogy van melletted valaki akinek a véleményére segitségére számithatsz.

Pont ugyanez a helyzet a filmmel-zenével is.

Megindit egy olyan érzést szabadit fel benned amit nehéz szavakba önteni.

Én pl az Armageddon filmben mindig elsirom magam mikor a végén miután már leszálltak az űrhajóval lassitva mutatja ahogy Ben Affleck és Liv Tyler futnak egymás felé majd pedig a karjaiban landol és azt a mosolyt a csaj arcán hogy ujra megölelheti azt akit szeret akiért szinte meghalna a másik.

De az utána lévő jelenet érint meg még jobban mikor az egyik űrhajósnak a kisfia előtűnik a kocsi mögül, majd megöleli és hálát ad a sorsnak hogy még magához ölelhette imádott kisfiát.

Ezen mindig elérzékenyülök:)

2013. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!