Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek túl rövidnek...

Ti nem érzitek túl rövidnek az életet? Nem telik gyorsan?

Figyelt kérdés
Már 21 éves vagyok én is, és már öreg. még nem állok a saját lábamon, még nem költöztem el, még nincsen senki, se férjem, se gyerekem. Tudom, hogy nálam idősebbek is vannak így, de akkor is, félek kifutok az időből!
2013. febr. 22. 16:35
 1/5 anonim válasza:
35%
21 évesen miért futnál ki az időből? Sulit befejezted már?
2013. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%
már egy hét is elmegyegy egy csettintésre:\
2013. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Megboldogult nagyanyóm mondta, hogy csak az első 18 év telik lassan, a többi már csak egy pillanat.

De – ha már muszáj, hogy vége legyen, akkor teljen el gyorsan. Az ugyanis mozgalmas életet jelent. Lassan azoknak telik, akik nem tudnak mit kezdeni magukkal, unatkoznak.

A 21 évben az az egyik szép dolog, hogy rövidnek találod. Sokan vannak úgy 40 vagy ötven éves korukban, hogy már elég. Nem az öngyilkosságot fontolgatókra gondolok, hanem azokra, akik már kihajtották magukat, mégsem jutottak előbbre.

2013. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már befejeztem igen
2013. febr. 22. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Néha én is úgy érzem, hogy eltékozoltam a gyermekkoromat. Lehetett volna sokkal jobb is. Az "eltelt" jelzőt kapja. Sosem volt igazi barátom, kevés olyan élményem, amire igazán boldogan emlékeznék vissza. Most 14 éves vagyok, azt hiszem, kezdenem kéne valamit magammal, bár sok mindent úgysem tehetek. Várok. Csak eltelik majd az életem, ahogy mindenkié :).
2013. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!