Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fegyverek (pisztolyok)...

Milyen fegyverek (pisztolyok) felelnek meg az alábbi "követelményeknek"?

Figyelt kérdés

- Egy kézzel is lehet bírni a visszarúgását

- Viszonylag gyorsan lő

- Egy húzás, egy lövés (nem autómata)

- Min. 9 golyó 1 tárban

- Lehetőleg gyors tárcsere

- kb. 8 méterről testre 1-2 lövésből halálos


Revolverek kizárva



2013. febr. 22. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
majdnem minden 9mm es szekrènytàras maroklõfegyver jò , de a legmegbízhatòbb a nèmet Wather cèg àltal gyàrtott fegyverek szemèlyes kedvencem a P22 es kicsi kènyelmes fogni ès megbízhatò
2013. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy felhúzás , 1 lövés ?

Ilyen nincsen , szekrénytáras fegyvereknél .

Amit te írsz , azok a régi revolverek voltak , hogy minden egyes lövéshez fel kellett húzni a kakast .

A szekrénytáras fegyverek mind fél automaták . Azaz egyszer felhúzod és utána magától automatikusan csőre tölt . Csak a ravasz meghúzásakor egyszer sül el , amíg az automata egymás után többször sül el .


A fegyverek ölő hatása 300-500m ( marok lőfegyver ) .

Az ölő hatás az nagyban attól függ , hogy hol találod el . Bele lőhetsz akár ötöt is , ha olyan helyre lősz ahol nincsenek fontos szervek , vagy fő ütőér .


Egyszóval én se vagyok nagy fegyver szakértő , de nagyon keveset tudsz róla . Valamint a feltételeidnek nincs is olyan marok lőfegyver ami megfelel .

De rengeteg fegyvert lehet mondani ami nem egészen felel meg az elvárásaidnak , ezért csak felsorolok párat :

-TAURUS:

1911 9x19

1911 9x19SS

24/7 9X19 LONG

25N


[link]

2013. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Az egy húzás, egy lövés alatt, nem felhúzást, hanem a ravasz egyszeri meghúzására gondoltam... (alapból nem is felhúzást írtam).

2. Az automata nem egyenlő a fél automatával... Pl. a Glock 18C full automata.



Az első válaszolónak pedig köszönöm!

2013. febr. 23. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Okos barátom , honnan vetted , hogy az automata egyenlő a félautomatával ?
2013. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!