Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elsősorban airsoft rajongók,...

Elsősorban airsoft rajongók, játékosok, ASfegyverszakértők irjanak! Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

azt szeretnám kérdezni,hogy szerintetek a 3 fegyver közül melyik lenne a legideálisabb?

[link]

[link]

[link]

Falun lakom,tehát van elég hely lövöldözni.És ha valakinek van valamilyen tapasztalata,véleménye ezekről a fegyverekről megköszönném ha leírná.



2012. jún. 10. 23:10
 1/5 Jakus Tamás ***** válasza:

A Colt a nyerő. nem olyan dizájnos mint a többi, de full fém, egyaránt patronos, és szán hátrasiklós.

Ár/érték arányban úgy gondolom hogy ez a legjobb.

valamint az első fegyver túl erős, elmenne mesterlövész fegyvernek is.

2012. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz komolyan Airsoftozni, hanem csak úgy lövöldözni, akkor Dan Weeson. De a Magyar Airsoft Szabályzat miatt rendes airsoft játékon kb. használhatatlan (baromi erős)


Ha játszani is szeretnél akkor a Colt 1911.


Az airsoftgun.hu weboldalt pedig felejtsd el. Nagyon lehúzós, mindent rátukmálnak az emberre. Néha vannak jó akcióik de ennyi.

2012. jún. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a Dan Wesson jon be és ha a Colt és a Wesson kozul kéne választanom a Wessont vinném. De szerintem te vidd a Coltot. Amúgy honnan veszitek, hogy 400+ fps olyan sok? Nekem az AK-74-esem 540 fps korul van, igaz itt SVK-ban nincsenek nagyon szabályok, mert az emberek nem eszetlenul lovoldoznek. De akkor is... 400+ fps az nem valami nagy durranás. Persze pisztolyban minden ami 300 folott van az már király.
2012. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Magyar Airsoft Szabályzat szerint a 400-500 fps közti fegyverek a félautomata mesterlövész kategóriába tartoznak. A félautomata mesterlövész fegyverekkel a minimális rálövési táv 20 méter. De ez egy pisztoly, se a csőhossz miatt nem lesz olyan pontos mint egy puska, se a hop-up rendszere miatt. Fogalmam sincs hogy mekkora a hatékony lőtáva a fegyvernek, de biztos nem annyi, hogy 20 méternél távolabbi célra pontos lövést leadj.


Éppen ezért mondtam hogy otthoni kerti lövöldözésre jó, esetleg ilyen tingli-tangli játékokra. Komolyabb játékokra teljesen használhatatlan.


Előzőnek: Te azzal az AK-val nem is játszhatnál Magyarországon. Ha jól gondolom az egy elektromos puska, és itt 500-600 fps között csak springes illetve gázos fegyverekkel lehet játszani (olyannal, amit minden lövés előtt fel kell húzni) Itt 600 fps a felső határ.


Ezek a szabályok azért lettek létrehozva hogy nehezebb/izgalmasabb a játék. Pl.: a szél számításba vétele, stb.


De mondok durvábbat. A Japánoknál 300 FPS a felső határ. Pl. ha megnézed az eredeti Tokio Marui fegyvereket, azok mind 300 fps alatt vannak (Tokio Marui VSR-10 mesterlövészpuska, ami a világon a legjobb mesterlövészpuska, 280FPS gyárilag)


Ha érdekelnek az itteni szabályok akkor: [link]

2012. jún. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olvastam a MASZ-t, pár érdekes dolog is van ott, de nagyjából és egészében jól meg van tervezve. Én az szerint játszok, hogy lojj rá úgy, ahogy azt szeretnéd, hogy rád lojenek. Az AK74 mellett van egy Tokyo Marui MP5-om. Asszem kb. 240 fps, de van pontossága (tudniillik a TM-nél .25 osokkel mérnek, nem .20asokkal). Gondoltam, hogy felétek nem játszhatnék ezzel és az is tudom mi a springer :)
2012. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!