Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » UTÁLOM az embereket és ezt a...

UTÁLOM az embereket és ezt a mai elmebeteg világot. Normális ez?

Figyelt kérdés
Mindig mindenki lenézi a másikat, bántják egymást, háborúk, felszínesség, senkiben sem lehet megbízni, hiába tanulsz nem biztos,hogy eltudsz helyezkedni, mert a mai munkanélküliség egyre nő, minden drágább!

2013. febr. 22. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Elég simán betagozódtál abba a világba, amelyet lenézel.
2013. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
igen az emberek nagyrésze sajnos ilyen..végtelenül rosszindulatúak és szeretik a másikat bántani..ezeket én is nagyon utálom de nem mindenki ilyen! vannak normális emberek is csak sajnos elég kevés
2013. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Örülök,hogy te egyetértesz velem!


1.válaszoló:

Nem, nem nézem le az emberek, de néha bosszantó az emberi tudatlanság és a rosszindulat.

2013. febr. 22. 21:21
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
A kérdéseben utálatról írtál, nem bosszúságról.
2013. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bosszantó és utálatra méltó is, hogy ilyen világban élünk. Mi pozitívum van benne? ha az emberek látják rajtad,hogy boldog vagy, tesznek is róla,hogy ne legyél..
2013. febr. 22. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igen egyetértek, mert sajnos sikerült megtapasztalnom mennyire gonoszak tudnak lenni az emberek..
2013. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
bölcs fiatal srác vagy :D normális am.
2013. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondjak példát?

a gimibe minden nap úgy léptem be, hogy hányinger volt nézni,hogy mit művelnek a gyengébbekkel, a munkahelyemen a kollégák karrierista önző hiénák. De ez mindenhol így megy. Ebbe ha valaki leírja mi a pozitívum, akkor szobrot emeltetek neki.

2013. febr. 22. 22:10
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Az én gimimben senki sem cseszett ki senkivel, pedig mindenféle ember járt oda is és most fősulin is ez a helyzet, szóval még vannak normális emberek is, csak meg kell találni őket.
2013. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,normális,ezért utálod ezt!Nagyon jól jellemezted a mai világot,elmebeteg,ugyanígy érzek én is!
2013. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!