Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Bwin-en nem írták jóvá a...

Gerinho23 kérdése:

Üdv! Bwin-en nem írták jóvá a beígért bónuszt. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 23:43
 1/3 szántóvető ***** válasza:
van ügyfélszolgálat,írj nekik és kivizsgálják.
2013. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A bwin ígérgetős fajta,ígéri a bónuszt,ígéri a válaszlevelet stb.

Nekem hetekbe telt míg egyáltalán megjelent a befizetett pénzem,a bónusz pedig sehol..most már hónapokban mérhető...

Legutóbbi levelükben megírták a frankót:ha még1x fizetek jóváírják a bónuszt...

Hány embert nyúlnak így le?

Soha többé bwin:(

2013. febr. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem semmi gond nem volt. fizettem, megkaptam a bónuszt. kifeizetésnél sem volt gond.

2x irtam már az ügyfélszolgálatnak (más okokbol, én voltam figyelmetlen), és másnapra válaszoltak mindig. nálam semmi gond nincs.


ajánlom olvasd el az apróbetűs részt is, ha azt sem segitt akkor irj nekik nyugodtan.

ha barát bónusz akkor nagyon is ajánlom elolvasni az apróbetűt, sajnos sokat azt hiszik hogy meghívnak vki aztán egyből bónuszt kapnak, nem olvassák el hogy csak akkor jár ha bizonyos összegért (kb 300 EUR) fogad a másik. ez mindegyiknél igy van, minden fogadóirodánál.

2013. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!