Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menniybe kerül kb. egy egész...

Menniybe kerül kb. egy egész felsőtestes tetoválás?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 20cm-es tattom a hátamon,az került 20ba baráti áron,valaki szerint baráti volt az ár valaki szerint nem.Nos soha nem ártasz vele ha egykettő szalonnak utánanézel és mindegyiktől kérsz árajánlatot,ránézésből megmondják hogy mennyiért varrják fel ha viszel mintát.

A kérdésedre válaszolva:kb 100ezer ft és sok munkaóra,meg függ attól is hogy mivel varnak ki.

2013. febr. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes nagyon olcsón csináltatni mert az a minőségen is meglátszik és néha nagyon nehéz feljavítani egy elrontott tetkót. Mindenképp kérj referenciaképeket a tetoválótól és azt is vedd figyelembe a választásnál.
2013. febr. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél összetettebb bonyolultabb az ábra annál drágább, illetve szalon függő is az ár, de 100e-énl több.
2013. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam hogy a legalja baráti áron 100.És akkor csak egyszerű dolgokról beszélünk.
2013. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az egész felsőtestes alatt mit értesz? mellkas + hát + karok? :D
2013. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nekem egy egész hátas főnixem van, félkészen egyenlőre. Színes, eddig 11 órányi tetováláson vagyok túl és 55.000be került. Mivel még be is kell fejezni, lesz vele még 4-5 óra meló, de azóta drágultak az árak is, szóval még 40.000-be tuti bele fog kerülni. Mivel teljes hátas ábrát akarok, a mellékábrákkal együtt kb 150-200 ezer ft lesz az egész. Ez egy teljes hátas, tehát nyaktól egészen csípővonalig, és a két oldalamig. A mai áron nézve 7000-10000ft/óra a színes egy színvonalas helyen. De egyben egyszerre nem lehet megcsináltatni. Elsőnek legfeljebb 4-6 órányit fogsz bírni. Utána egy hónap pihi, majd megint... szóval 4-5 alkalom beülésre kell számolni, ami így max 30 óra (Egy bonyolult ábra esetén) ami már 300.000 ft.


Remélem segítettem:


- The Blueskin -

2013. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!