Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan írják rá egy régi...

Hogyan írják rá egy régi ismerősre?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jóban voltunk, és részemről egy kicsit több is volt mint barátság. De neki mindig volt barátja.

Most úgy alakult, hogy abba a suliba fogok járni ahova jár most. Úgy döntöttem, hogy írok neki, kérdezek a suliról stb... Lányok tanácsát kérném, hogy mit is írjak, hogy érezze nem csak a suli érdekel.

20 lányról beszéltem.



2013. febr. 24. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

20 lányról, vagy 20 éves lányról? :D

Attól függ, hol szeretnél neki írni: ha facebookon, egyszerűen írj rá, hogy Szia! vagy Hello! aztán várd meg, míg válaszol. Kérdezgesd, hogy mi újság vele, mit csinál most, hogy van a családja, és hozd szóba a sulit, biztosan meg fog lepődni, és mivel jóban voltatok, talán örülni is fog neki! Esetleg hívd el egy találkára, remélhetőleg örülni fog neki!

Ha meg e-mailt írsz, akkor írd meg neki, hogy egy suliba fogtok járni, és részben ezért írsz, valamint, hogy felelevenítsétek a barátságotok! Fő az őszinteség! ;) Sok sikert!

22/L

2013. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, 20 éves lányról-t akartam írni.


Köszi a segítséget.

2013. febr. 24. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!