Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi bőr boxcsizmát hogy...

Régi bőr boxcsizmát hogy lehet megszinezni? Feketének kéne lennie, de barnás pár helyen. Mivel lehet megfesteni? Box nem fogja be.40 évet száradt a padon, mennyit tágulhat még? A szárának kéne, mert szorítja a vádlim ha a nadrág is benne van.

Figyelt kérdés

40 évet száradt, gondolom valamennyit enged, illetve egy pár milimétert megszakadt a szárának a tetején, azt meg tudják varrni? A bőr nagyon kemény, könnyen törik, szakad.

A vádlim meg annyira szorítja, hogy fél óra hordás után lezsibbad az egész lábam.


2013. febr. 19. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy cipészt, ő meg fogja mondani, mit lehet a bőrrel kezdeni. Festeni be tudja. Nekünk egy nagyon jó suszterünk van, szinte bármit megcsinál.
2013. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kemény a bőr, akkor első körön valamilyen ápoló olajjal kéne beitatni, akár többször is, különben repedni fog tovább.

Befesteni nem ügy, azt a cipész megoldja. Megvarrni is meg tudja.

A tágítás viszont nehéz kérdés. Ennyire öreg bőrt nem garancia, hogy lehet.

2013. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már annyit tágult, mert én csak cipőkanállal tudtam felhúzni, úgy, hogy a kanál összehajolt. Fém. :) De mostmár simán belemegy a nélkül is. Itt mindenki azt mondta, hogy csak boxal kenjem, nem kell mással. Van nekem amúgy birkafaggyúm is, meg bőrápolók, csak ezt használni szeretném, azért lenne fontos. Van egy számmal kisebb, és szinte használatlan, azt kellene kitágítani, mert az gyönyörű. Ez eléggé repedt is meg minden. Az jobb. Csak nem megy bele a lábam, mert túl szűk a szára. A vádlim nem megy bele. Ott kéne tágítani, a lábfejénél ott tágulna annyit amennyit kell.
2013. febr. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!