Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a füllyukasztás?

Nagyon fáj a füllyukasztás?

Figyelt kérdés
ki szeretném lyukasztatni a fülemet tavasszal,eddig nem volt mert kiskoromban begyulladt. az egyikbe 2-t szeretnék de nem porcba. nagyon fáj?

2013. febr. 24. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pisztollyal csinálták. Nem fájt egyáltalán, meg is lepődtem. Viszont utána kb 5 perccel elkezdett égni eléggé, ez tartott pár órát, de nem volt kibírhatatlan.
2013. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyjából másfél hete lövettem, összesen három lyukat, tehát az egyikben kettő van. Személy szerint én megéreztem, mikor átdöfik, az fáj, de tényleg csak egy pillant, ráadásul nagyobb fájdalmakat él át az ember napközben, például ha beütöd a lábad vagy ráesik a kezedre egy könyv, az sokkal rosszabb. Egyszóval a füllyukasztás kibírható, abszolút. :) Először valószínűleg az alap kettőt fogják megcsinálni, majd utána a plusz lyukakat. Nekem a jobb fülemben van két lyuk, mikor a felsőt lőtték, egy hangyányit jobban éreztem - gondolom azért, mert az már a második volt ugyanabban a fülcimpában. De nem vészes! :)
2013. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!